Doplňky

Drátěné programy - zásuvkové systémy

V boji o každý centimetr čtvereční je vítaným pomocníkem pořádek. Zní to možná jednoduše, ale pokud najdeme pro každý předmět místo a uspořádání budeme dodržovat, získáme nejen klid na duši, protože bezpečně budeme vědět kam pro co šáhnout, ale zároveň i pracovní plochu. K přehlednému uspořádání slouží speciální vnitřní programy, určené do zásuvek nebo skříněk. Plnovýsuvné systémy zásuvek umožňují výborný přehled o uložených předmětech či potravinách, bezpečný a jednoduchý přístup k nim. Praktické drátěné programy pak doplňují možnosti odkládání kuchyňských pomůcek a zároveň působí jako dekorativní prvek.

Osvětlení

Na osvětlení kuchyně máme vysoké požadavky. A to zcela oprávněně. Kuchyň je totiž především pracoviště, kde trávíme nemalou část svého života. Ideálním řešením osvětlení každé kuchyně je sice okno, pouze s ním si ale nevystačíme. V kuchyni potřebujeme prostě vidět vždycky a na všechno. Umělé osvětlení využijeme mnohdy i při práci za bílého dne. Osvětlení by mělo v první řadě působit příjemně, rozhodně bychom neměli být při práci oslňováni. Pracovní plocha by měla být osvětlená rovnoměrně a dostatečně, svítidla by nám neměla překážet. Vhodné je kombinovat stropní světlo a více světel s místním užitím.

Dřez a baterie

U dřezů je důležitý materiál, velikost a tvar. Raději se vyhněte mělkým kulatým dřezům - větší kusy nádobí nebo dokonce plechy na pečení v nich neumyjete. Pro snadnější mytí větších kusů se vyplatí baterie se sprškou. S takovou baterií opláchnete snadno i plechy, velké pánve nebo vysoké hrnce. Dobrý design je jedním z velmi důležitých hledisek. Pěkný dřez upoutá na první pohled pozornost. Zajímavý design a dobře zvolená barva dřezu ovlivní první dojem z vaší kuchyně. Dřez je dnes již více než jeho název říká – je to centrální pracovní místo, kde se odehrává asi 60% veškeré kuchyňské práce. Absolutně nové jsou možnosti odkládání mís, cedníků a různých přípravků. Velmi důležitá je i možnost výběru barvy a sladění dřezu s interiérem. Ne jinak je tomu u baterie.

Drtiče

Drtič kuchyňského odpadu je pomocník, který je při práci v domácnosti k nezaplacení. Pomocí drtiče se rychle a bezpečně zbavíme většiny zbytků, které vznikají při přípravě jídel, a odpadne nám tak nepříjemně časté chození s košem. Vyvarujeme se i nepříjemných pachů, které rozkládání biologického odpadu běžně způsobuje. S drtičem kuchyňských odpadků budete milovat přípravu jídla a následný úklid. Zbytky jídla odhazujeme přímo do výlevky místo do koše na odpadky. Příprava jídla - vaření je rychlejší a jednodušší, když můžete všechny zbytky seškrábnout rovnou do drtiče. Není třeba neustále chodit k odpadkovému koši, okamžitá likvidace odpadů z potravin napomáhá likvidovat nepříjemné zápachy v kuchyni a domácnosti. Nyní už nemusíte odpadky skladovat!

Třízení odpadu

Sortéry - jsou zjednodušeně řečeno důmyslně propracované odpadkové koše, které vyhovují požadavkům na třídění odpadu a zároveň udržují domácnost v dokonalé čistotě, bez nepříjemných zápachů. Skládají se několika oddělených plastových košů. Jednotlivé koše jsou určeny pro organický bioodpad (zbytky jídel, ovoce, zeleniny) a odpad anorganický (plastové a papírové obaly nebo sklo). Samotné koše jsou pak kryty policí, která zabraňuje šíření nepříjemného zápachu a dále slouží jako místo pro odkládání čistících prostředků, fólií a podobně.


moderní kuchyně

kuchyně

oresi, hanák, sykora, koryna, ikea, asko, schmidt, schuller, sconto, dušek, decodom, fagor, fryšták, gorenje, gardoň, hornbach, hudček, jamall, jensen, jena, jitona, lamont, lošák, libovický, wenge, welle, emka, elben, elza, edita, rena, tuček, ulrich, udden, infini, indiana, obi, pelc, provence, cígler, camelot, voráč, vega, válek a kačena, beneš, nika, nolte, nobilia, nadop, maxx, macháček, minár, mobelix

akce, slevy, levně

hradec králové, jablonec, liberec, teplice, tábor, uničov, ostrava, plzeň, praha, polsko, brno, beroun, brandýs nad labemodkazy - další stránky

Mobilní telefony Xiaomi a příslušenství. Kompletní informace o produktech [ Mi4, Mi3, Mi2, Mi1, RedMi, RedMi Note ] značky Xiaomi.